Ulica Wiślicka. Tą nazwą opatrzone są cztery przystanki autobusowe i całe skrzyżowanie. Skrzyżowanie to znajduje się na terenie Nowej Huty, pomiędzy dzielnicą Mistrzejowice na północy a dzielnicą Czyżyny na południe. Na wschód podążymy w kierunku Ronda Kocmyrzowskiego i Placu Centralnego. Na zachód podążymy w kierunku Starego Miasta lub Bronowic. Na południe podążymy w kierunku Ronda Czyżyńskiego i Ronda Dywizjonu 308.

Opisywane skrzyżowanie jest jednopoziomowe. Posiada sygnalizację świetlną i dźwiękową. Ścieżki rowerowe są asfaltowe, a chodniki dla pieszych brukowane.

Po stronie zachodniej skrzyżowania brak przejścia dla pieszych. Po stronie północno-zachodniej i południowo-wschodniej są automaty biletowe MPK. Wszystkie trzy przejścia dla pieszych prowadzą przez jezdnie dwupasmowe, na środku każdego pasa jest mała wysepka. Autobusy zatrzymują się zawsze po zjeździe ze skrzyżowania. Po północno-zachodniej stronie skrzyżowania jest park wypoczynkowy i możliwe miejsce dla wyprowadzenia psa. Wszystkie cztery przystanki autobusowe zaopatrzone są w wiaty, a na przystanku w kierunku Starego Miasta znajduje się kiosk.

Kierunki i nazwy ulic. Kierunek północ – ul. Wiślicka. Kierunek wschód – ul. Okulickiego, kierunek południe – ul. Stella Sawickiego, kierunek zachód – ul. Bora Komorowskiego.