Skrzyżowanie przy DH Jubilat wygląda w następujący sposób. Z południa na północ jest Al. Krasińskiego. Z zachodu dochodzi ul. Kościuszki, a ze wschodu ul. Zwierzyniecka. DH Jubilat stoi w północno-wschodnim rogu skrzyżowania. Na południe jest Most Dębnicki nad rzeką Wisłą. Na skrzyżowaniu jest sygnalizacja świetlna i dźwiękowa. Po stronie północnej nie ma przejścia dla pieszych przez Al. Krasińskiego.

Stojąc tyłem do Mostu Dębnickiego, mając ul. Krasińskiego po swojej prawej stronie idziemy do przodu na północ. Po prawej mamy przejście dla pieszych. Nie skręcając na przejście tylko kierując się na godz. 10, po kilku metrach dochodzimy do przejścia dla pieszych przez ul. Kościuszki.
Jeśli tu się odwrócimy o 180 stopni (południe) i pójdziemy prosto, dojdziemy w okolicę schodów w dół, prowadzących na Wały Wiślane.
Jeśli pójdziemy w lewo na zachód (ulica po prawej), za około 20 m. po lewej będzie lokal gastronomiczny typu fast food.
Przechodząc przez przejście najpierw pokonujemy pas jezdni i wchodzimy na chodnik ( wysepka). W lewo jest przystanek tramwajowy. Idziemy dalej prosto, pokonując dwa tory tramwajowe i kolejny pas jezdni. Wchodzimy na chodnik i trafiamy na róg budynku. Przy budynku odchodzą schody w lewo i schodząc nimi dochodzimy do drzwi baru mlecznego Flisak.
Idąc prosto wzdłuż al. Krasińskiego (ulica po prawej, budynek po lewej), schodzimy niewymiarowymi schodami w dół. Po prawej stronie schodów jest pochylnia dla wózków i rowerów. Przechodząc około 100 m. dojdziemy do przystanku autobusowego MPK Jubilat.
Przy tym przystanku po lewej są schody w dół (zachód), prowadzące do przejścia podziemnego, którym przejdziemy na drugą stronę Alei. Po zejściu z nich obracamy się w prawo o 180 stopni i pokonujemy kolejny ciąg schodów, wchodząc pod ulicę. Do tego samego przejścia możemy zjechać windą, która znajduje się po prawej stronie schodów stojąc tyłem do ulicy.

Stojąc tyłem do mostu i przechodząc przez przejście dla pieszych po prawej stronie, przez al. Krasińskiego, wchodzimy na chodnik. Po prawej mamy wejście na most Dębnicki. Kierujemy się w lewo na godz 10 i po paru metrach dochodzimy do przejścia dla pieszych przez ul. Zwierzyniecką.
Jeśli obrócimy się tu o 180 stopni (południe) i pójdziemy prosto, dojdziemy w okolicę schodów, prowadzących na Wały Wiślane.
Przechodząc przez ul. Zwierzyniecką, najpierw przechodzimy przez pas jezdni, następnie przez dwa tory tramwajowe i wchodzimy na chodnik ( wysepkę). Po prawej mamy przystanek tramwajowy. Przechodzimy przez kolejny pas ul. Zwierzynieckiej i jesteśmy na chodniku przy rogu DH Jubilat. Skręcając w prawo (na godz. 2), dojdziemy w okolicę wejścia do domu handlowego. Natomiast jeśli pójdziemy prosto na północ (po lewej ulica, po prawej DH Jubilat), za około 100 m. dojdziemy do przystanku autobusowego MPK Jubilat.
Po prawej stronie przed przystankiem będzie zejście do przejścia podziemnego, którym przejdziemy na drugą stronę ulicy. Tu również znajduje się winda.
Schody do przejścia są w kierunku wschodnim. Po lewej stronie schodów jest winda. Schodząc ze schodów obracamy się o 180 stopni w lewo i schodzimy kolejnymi schodami pod ulicę.