Droga do Placu
Będąc na Rynku Głównym i chcąc iść na Plac Wszystkich Świętych, musimy dojść do południowo – wschodniego narożnika Rynku, czyli przy Pasażu Bielaka i ul. Grodzkiej.
Przechodzimy ul. Grodzką i po wejściu na chodnik, obracamy się w lewo. Teraz idziemy na południe przy kamienicach, które mamy z prawej strony.
Mijamy restauracje, czyli możemy trafić na ogródki piwne.

Po przejściu około 150m dochodzimy do rogu budynku. Uwaga, na rogu jest stoisko z preclami.
Jesteśmy na placu Wszystkich Świętych, u zbiegu ulic Grodzkiej i Franciszkańskiej.
Uwaga, na skrzyżowaniu nie ma sygnalizacji świetlnej ani dźwiękowej.

Drogi na przystanki tramwajowe

Chcąc iść na przystanek tramwajowy, z którego pojedziemy w kierunku Filharmonii, obracamy się w lewo i przechodzimy na drugą stronę ul. Grodzkiej. Idziemy prosto na wschód. Po lewej mamy budynek a po prawej postój taksówek.
idziemy około 15m i obracamy się w prawo. Przechodzimy między taksówkami oraz ul. Dominikańską. Wchodzimy na wysepkę. Jesteśmy na przystanku tramwajowym.

Chcąc iść na przystanek tramwajowy, z którego pojedziemy w kierunku Poczty Głównej lub Wawelu, stojąc na rogu, stoisko z preclami jest za nami podchodzimy do krawężnika. Przechodzimy przez ul. Franciszkańską, która. jest z torami tramwajowymi. Po wejściu na chodnik, obracamy się w prawo i idziemy wzdłuż krawężnika około 5m. Jesteśmy na przystanku.

Podziękowania

Serdeczne podziękowania dla Lucyny Zaleskiej za konsultację i wizję lokalną.

Dofinansowano ze środków Budżetu Miasta Krakowa
Zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego

Dane z dnia, 18 grudnia 2022r. Artur Słowik