Dane firmy

E.C.E. Konrad Łukaszewicz
Warszawa ulica nowogrodzka 56/29
telefon: 22 622 40 63

Opis drogi

Na dworcu Warszawa Śródmieście wysiadamy na peron środkowy. Kierujemy się na zachód, czyli jeśli przyjechaliśmy od strony stacji Warszawa Ochota – zwracamy się przeciwnie do kierunku jazdy, jeśli od stacji Warszawa Powiśle, idziemy zgodnie z nim. Na końcu peronu przy obu krawędziach znajdują się schody w górę. Wejdźmy na nie. Najpierw 2 biegi, przedzielone nieco dłuższym spocznikiem, następnie, za automatycznie rozsuwającymi się drzwiami jeszcze jeden bieg. Po wejściu na ostatnią serię schodów skierujmy się na południe (90 stopni w lewo). Po około 5 metrach spotkamy schody w dół do podziemia. Zejdźmy nimi i wędrujmy nadal na południe, aż dojdziemy do końca korytarza, gdzie znajdują się dwa wyjścia na zachód (prawo) i na wschód (lewo).

Wychodzimy na zachód (prawo) w górę po schodach. Po wyjściu znajdujemy się kilkanaście metrów przed południowo-wschodnim rogiem skrzyżowania ulic Alei Jerozolimskich (wschód-zachód) i Emilii Plater (północ-południe). Po lewej stronie znajduje się ściana budynku. Dojdźmy do niej i idźmy dalej na zachód. Gdy budynek się skończy, skręćmy na południe. To już jest ulica Emilii Platter. Po kolejnych 90 metrach wzdłuż budynków skręcamy na wschód (w lewo) w pierwszą ulicę – to jest ulica Nowogrodzka. Po około 40 metrach miniemy kawiarnię (letnią porą uwaga na stoliki po lewej przy budynku) spotkamy bramę z numerem 56 i szukamy furtki znajdującej się w prawej jej części za filarem oddzielającym bramę od furtki.

Przechodzimy przez furtkę i po przejściu kilku metrów (uwaga na filary po lewej) skręcamy na wschód czyli 90 stopni w prawo. Idziemy około 10 metrów i dotrzemy do prostopadłej ściany, zagradzającej nam dalszą drogę. Po prawej ręce mamy drzwi wejściowe, zaś domofon jest właśnie na tej ścianie, w pobliżu drzwi. Wybierzmy numer 29. Firma mieści się na drugim piętrze, na wprost schodów.