Dane firmy

E.C.E. Konrad Łukaszewicz
Warszawa ulica nowogrodzka 56/29
telefon: 22 622 40 63

Opis drogi

Tory na dworcu PKP Warszawa Centralna biegną w osi wschód-zachód. Perony stanowią najniższą kondygnację dworca. Na wyższy poziom można wydostać się schodami ruchomymi lub w 2 miejscach pochylniami ruchomymi. Możemy wyjść na jedną z trzech poprzecznie usytuowanych galerii: wschodnią, środkową lub zachodnią.

Po opuszczeniu pociągu należy odnaleźć schody ruchome lub pochylnię wyjeżdżającą na galerię wschodnią. Przyjeżdżający od strony dworca PKP Warszawa Wschodnia muszą kierować się na koniec pociągu, zaś przyjeżdżający od strony dworca PKP Warszawa Zachodnia, w kierunku czoła składu. Inaczej mówiąc kierujemy się na wschód..

Po wyjechaniu na górę skierujmy się w stronę peronu pierwszego, czyli na południe. Możemy skorzystać ze ścieżki prowadzącej, umieszczonej na środku galerii. Idziemy tak długo, aż spotkamy charakterystyczne bo o znacznie wydłużonej długości każdego stopnia schody w dół. Nie zmieniamy kierunku, nadal idziemy na południe. Po kilku metrach dotrzemy do kolejnych, tym razem zwykłych ośmiu schodów w dół. Dalej idziemy na południe, blisko lewej strony korytarza. Odszukajmy po lewej stronie pierwsze schody w górę, prowadzące na zewnątrz.

Po wyjściu na górę jesteśmy skierowani twarzą na wschód, po lewej stronie mamy ulicę Aleje Jerozolimskie, po prawej hotel Maryott. Idziemy dokładnie na wprost, na wschód.
Uwaga, po prawej stronie mijamy stację rowerów miejskich. Zachowajmy ostrożność.
Po około 60 metrach dotrzemy do skrzyżowania ulic Aleje jerozolimskie i Emilii Platter. Skrzyżowanie posiada udźwiękowioną sygnalizację świetlną.

Przejdźmy ulicę Emilii Platter po czym skręćmy w nią w prawo, czyli na południe.
Po kolejnych 90 metrach wzdłuż budynków skręcamy na wschód (w lewo) w pierwszą ulicę – to jest ulica Nowogrodzka. Po około 40 metrach miniemy kawiarnię (letnią porą uwaga na stoliki po lewej przy budynku) spotkamy bramę z numerem 56 i szukamy furtki znajdującej się w prawej jej części za filarem oddzielającym bramę od furtki. Przechodzimy przez furtkę i po przejściu kilku metrów (uwaga na filary po lewej) skręcamy na wschód czyli 90 stopni w prawo. Idziemy około 10 metrów i dotrzemy do prostopadłej ściany, zagradzającej nam dalszą drogę. Po prawej ręce mamy drzwi wejściowe, zaś domofon jest właśnie na tej ścianie, w pobliżu drzwi. Wybierzmy numer 29. Firma mieści się na drugim piętrze, na wprost schodów.